Aile Danışmanlığı Süpervizyon Çalışması İçin Gönüllü Olmak İster Misiniz?

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nı tamamlayabilmek için aile danışmanı adaylarının toplamda 455 saatlik teorik ders saatini ve bir süpervizyon çalışmasını tamamlaması gerekmektedir.

Süpervizyon çalışmasından kasıt, adayın bir danışan ile yapacağı üç görüşmenin kayda alınıp,bu görüşmenin uzman tarafından değerlendirilmesi, görüşmenin güçlü ve zayıf yönlerinin tartışılmasıdır. Başarılı olunması halinde aile danışmanlığı sertifikası alınabilir. Bu nedenle aile danışmanları adayları için olmazsa olmaz bir süreç gönüllü danışanlar bulmaktır.


Kimler gönüllü olabilir?

Aile danışmanlığı hizmeti almak isteyen partnerler, ebeveyn(ler)-çocuk(lar), aynı hanede yaşayan birbirleri ile ilişkilerini, iletişim kalitelerini artırmak isteyen bireyler bu çalışma için gönüllü olabilirler.

  • Yapılacak olan 3 görüşme ücretsiz olacaktır. Eğer danışan ve danışman isterlerse görüşmelere ücret dahilinde devam edilebilir.
  • Görüşme esnasında yalnızca danışan(lar) ve danışman olacaktır. Ses ve görüntü kaydı yalnızca bir uzman ile paylaşılacaktır.
  • Görüşmelerin Ankara’da yüz yüze yapılması planlanmaktadır. Ancak eğer istenirse görüşmeler Zoom üzerinden de yapılabilecektir.
  • Bu çalışma için aile danışmanı adayınız olarak ben:Zeynep Yılmaz görev alacağım. Talebin yüksek olması halinde dilerseniz diğer aday arkadaşlarımla irtibat kurmanızı memnuniyetle sağlayacağım.

Umuyorum bu davet sizi heyecanlandırır. Daveti çevrenizle de paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Gönüllü olmak, daha ayrıntılı bilgi almak, bu konu üstüne düşünmek isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Kolayınıza gelirse iletişim bilgilerimden de bana ulaşabilirsiniz.

Sizden bir haber almak için sabırsızlanıyorum!

İletişim & ilişkiler üstüne yazılarıma göz atmak isterseniz lütfen tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s