İlişkiler İçin Temel Koşul: İlişki Olgunluğu

3 Comments Kendi yorumunu ekle

 1. Ferit dedi ki:

  Çok faydalı, güzel bir yazı olmuş, Teşekkürler..

  Yazınız anlayan biri için zaten çok açık olduğundan içeriği hakkında bir şey yazmayacağım ama sayfanızda karşılaştığım bir durum hakkında size geri bildirim vermek isiyorum. Ben yazınızı bana gelen e-posta bildirimi ile e-postadan okumuştum. E-posta ile gelen yazınızın başlığı “İlişkiler İçin Temel Koşul: İlişki Olgunluğu” şeklindeydi. Tabi kendimde Wördpress i kullandığım için yazının sonradan tekrar düzenlendiğini biliyorum ama bence ilk başlık yazının içeriği ile daha uyumluymuş, ikinci başlığınız ” İlişkiler İçin Temel Koşul: Flört Şiddetini Tanımak” yazının alanını daraltmış.

  Bir diğer konu: https://zeynepyilmaz.org/2021/05/11/iliskiler-icin-temel-kosul-iliski-olgunlugu adresdeki başlık bu ama ben yazınızı e-postamda okuduktan sonra bir de yorum yazmak istediğimde sayfanızı açtığımda başka bir başlıkla karşılaşınca önce acaba aynı yazı mı diye tereddüt ettim. Sonrasında ise e-postadan gelen yazı ile karşılaştırdım baktım aynı yazıymış. Wordpres de yazının web sayfası linkindeki adınıda yazıyı hazırladığınız sayfada değiştirebiliyorsunuz, zaten adresite görünen başlığın kısaltılmış halidir…

  Liked by 1 kişi

  1. Zeynep Yılmaz dedi ki:

   Ferit bey selamlar, gönlünüze sağlık öncelikle. Önce ikincisinden başlayayım, dediğinizi çok iyi anladım. Karmaşaya mahal vermemek için eğer başlığı düzeltirsem linkte de düzelteyim. Çok teşekkürler.
   İlk yorumunuza gelince, bir an acaba var olan bir kavramı kullansanm, onu tanıtsam daha mı doğru olur dedim. Şimdi siz böyle söyleyince sevindim. Değiştireyim o zaman tekrar : )

   Liked by 1 kişi

 2. Neslihan dedi ki:

  Öncelikle ellerinize sağlık. İlişki olgunluğu gerçekten önemli. Bunun için önce bence kişinin de olgun olması gerekli bunun için kişinin kendini tanıması, keşfetmesi, güçlü , zayıf yönlerini bilmesi gerekir. Zayıf yönlerini geliştirmesi kişinin sağlıklı ilişki kurmasına yardımcı olur

  Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s